Ładowanie...

SYSTEM WIN WIN BALANCEBadania dowodzą, że zaangażowanie pracowników jest kluczowym czynnikiem rentowności i rozwoju przedsiębiorstw. U podstaw braku zapału, zwykle leży niska satysfakcja z wykonywanej pracy. W dobie niewielkiego poziomu bezrobocia problem ten przeradza się w występujące na masową skalę, zjawisko rotacji.

Nasze narzędzie WinWinBalance® to mobilna aplikacja służąca do rejestracji zachowań pracownika w czasie rzeczywistym. Dotychczasowe doświadczenia dowodzą, że aktywne korzystanie z aplikacji stymuluje pozytywne zachowania pracowników, jednocześnie eliminując te krytyczne, jak np. łamanie norm BHP. Regularne ewidencjonowanie pożądanych zachowań wymusza częstą interakcją przełożony-podwładny, budując kulturę pozytywnej informacji zwrotnej. Pochwała sprawia, że pracownicy czują się docenieni, odczuwają satysfakcję i rośnie ich zaangażowanie, a to skutkuje poprawą atmosfery i spadkiem rotacji. WinWinBalance® bezpośrednio łączy docenianie pracowników z wartościami firmy, pokazuje dobre przykłady i wzmacnia pożądane zachowania. Jest też narzędziem wspomagającym zarówno oceny okresowe, jak i systemy premiowe.

 

JAK DZIAŁA WinWinBalance®?

Aplikacja jest prosta w obsłudze. Działa na zasadzie „One click” i jest spersonalizowana. Przełożony na swoim smartfonie dokonuje podsumowania dnia pracy, odnotowując zachowania pracowników i ich wkład w osiągnięty wynik. Dane w czasie rzeczywistym pojawiają się w internetowym panelu zarządczym, dostępnym dla dowolnej liczby przypisanych użytkowników. System generuje dzienne, miesięczne i roczne zestawienia ocen indywidualnych pracowników wg przyjętych kryteriów, a następnie przesyła raporty i analizy do uprawnionych osób.

 

WinWinBalance® SZYJEMY NA MIARĘ

Przy każdym wdrożeniu dostosowujemy narzędzie WinWinBalance ® do potrzeb klienta. System kaskadujemy na dowolną liczbę poziomów organizacyjnych i definiujemy zakresy uprawnień poszczególnych użytkowników. Kalibrujemy kryteria. Aplikację instalujemy na serwerach naszych lub klienta. Jeśli jest taka potrzeba, wpinamy narzędzędzie w istniejący system zarządczy i/lub dokładamy twarde parametry kontrolingowe (KPI). Oferujemy wersję testową.

 

INNE NARZĘDZIA I USŁUGI IT

Proponujemy usługi audytów systemów informatycznych pod kątem poprawności i architektury rozwiązania, kodu źródłowego oraz bezpieczeństwa. Doradzamy w zakresie przygotowania dokumentacji projektowej, prowadząc analizę przedwdrożeniową, funkcjonalną oraz analizę wymagań systemu. Specjalizujemy się w prowadzeniu projektów informatycznych w zwinnych metodologiach SCRUM.

 

Polityka prywatności WinWinBalance

OFERTA


Kontakt

Zostaw swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą


Powered by